NASZA HISTORIA

Hej, to my, zespół Pure Green Coffee Company!


Lubimy określać się mianem świadomych swojego zdrowia miłośników kawy. Uwielbiamy jej smak i to, że pomaga nam działać kiedy jesteśmy zmęczeni. Pragniemy także dbać o siebie - dlatego tak ucieszyliśmy się, gdy odkryliśmy zieloną kawę. Zielona kawa – to kawa w najczystszej, nieprażonej postaci. Zawiera związek zwany kwasem chlorogenowym, który może wpływać na zmniejszenie apetytu, przyspieszenie metabolizmu i wspomaganie spalania nadmiaru tłuszczu.


Jasne, przyznajemy - w swojej standardowej formie zielona kawa jest po prostu niesmaczna, i zwykle przyjmuje się ją w formie tabletek. Dlatego postanowiliśmy stworzyć szereg produktów, które zachowałyby wszystkie prozdrowotne właściwości zielonej kawy, a równocześnie pozwoliłyby ją pić z prawdziwą przyjemnością.
Poza wspomaganiem utraty wagi i detoksykacji, zielona kawa zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy i ma wyjątkowe właściwości nawilżające - przygotowaliśmy zatem kolekcję naturalnych produktów do pielęgnacji ciała, które wykorzystują potencjał zielonej kawy w zakresie zatrzymywania wilgoci w skórze.


Ogłaszamy koniec Twoich poszukiwań wewnętrznej i zewnętrznej perfekcji! Spróbuj naszych napojów - Detox Green Coffee lub Detox Green Coffee Cappuccino – oczyszczą i zregenerują Twój organizm od wewnątrz. Sięgnij po nasze kosmetyki - Body Scrub, Face & Body Wash oraz Face & Body Mask, dostępne w dwóch zapachach: Mighty Mint lub Awesome Orange – i poczuj, jak robią to samo dla Twojej skóry.


To na razie tyle, ale mamy w planach kolejne produkty wykorzystujące zieloną kawę. Odezwiemy się wkrótce!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl